ماهیگیری ماهی قزل آلا

خرید بچه ماهی کپور

 

اگر به دنبال انتقال از ماهی قزل آلا به ماهیگیری ماهی قزل آلا هستید ، جانی مویر تمام اطلاعات لازم برای شروع موفقیت آمیز را در اختیار شما قرار می دهد.

برای بیشتر ما ، ماهیگیری قزل آلا راهی است که ما به دنیای شگفت انگیز و متنوع ماهیگیری با مگس سفر می کنیم. سفر بیشتر ماهیگیران پرواز مگس بریتانیا معمولاً در آبهای خنک و کوچک ذخیره شده قبل از انتقال به مخازن بزرگتر و سپس شاید به سمت آب روان رودخانه آغاز می شود ، محیطی که بعد دیگری برای کنترل مگس و خط پرواز فراهم می کند.

همیشه چالش های جدیدی در هر دو رودخانه های مرداب و رودخانه های قزل آلا وجود دارد ، اما طبیعی است که شروع به فکر کردن در مورد برادر بزرگتر از خانواده ماهی قزل آلا ، ماهی آزاد آتلانتیک ، و تجربیاتی که ماهیگیری برای این شاخص ترین ماهی ها می کند ، باشد.

امیدوارم که این وبلاگ به عنوان راهنمایی برای کمک به شما در انجام این ماموریت عمل کند.

اول کار های مهم…

شروع به ماهیگیری ماهی قزل آلا طرف جدیدی از ماهیگیری با مگس را به روی شما می گشاید. شما شروع به فکر کردن در مورد رودخانه ها خواهید کرد به طرز کاملاً متفاوتی نسبت به ماهیگیری قزل آلا و شروع کار با یک طرز فکر صحیح برای لذت طولانی مدت و “حرفه” ماهیگیری سالمون بسیار مهم است.

برای شروع انتظارات خود را پایین نگه دارید – ماهیگیری ماهی قزل آلا یک ماراتن است ، نه یک سرعت دویدن – از روند یادگیری لذت ببرید و پاداش خواهید گرفت. به یاد داشته باشید که غیر معمول نیست که ماهیگیران تازه ماهی بسیاری روزها ، هفته ها یا حتی ماه ها قبل از فرود اولین ماهی خود می روند.

کی و کجا باید ماهیگیری کنم؟

ماهی آزاد از اوایل ژانویه از دریا وارد رودخانه های ما می شود ، تعداد آنها معمولاً از بهار و تابستان و پاییز افزایش می یابد. رودخانه های مختلف به دلیل سیستم های معمول “بهار” ، “تابستان” یا “پاییز” شناخته می شوند.

هنگام شروع کار ، عاقلانه است که رودخانه ای را انتخاب کنید که در اواخر بهار یا تابستان ، یعنی از ماه مه تا اوت ، بهترین ماهی را داشته باشد. دلیل این امر احتمالاً آب و هوای دلپذیرتر و ساعات طولانی تری از روز را خواهید داشت که در طی آن مهارت های جدید خود را تقویت می کنید. علاوه بر این ، شما خواسته های فنی اضافی را که همراه با ماهیگیری در اوایل بهار یا پاییز باشد ، نخواهید داشت – یعنی سبک مگس ها و خطوط مگس که اغلب در دمای سردتر و سطح رودخانه بالاتر لازم است ، اینها موضوعاتی هستند که بعداً در آنها بررسی خواهیم کرد سلسله.

FishPal یک منبع آنلاین عالی برای یافتن در دسترس بودن ماهیگیری و تجزیه و تحلیل داده های صید است. از آن استفاده کنید تا دریابید که کدام ماهی در آن پنجره دلپذیر بهار / تابستان ، که به طبیعت استخرها و موقعیت آنها در طول رودخانه بستگی دارد ، بهترین ماهیها را می زند. همچنین رزرو ضربهایی که دارای ژیلر یا راهنمای تمام وقت هستند بسیار عاقلانه است. دانشی که از آنها خواهید گرفت بسیار ارزشمند است ، زیرا بسیاری از آنها یک عمر خود را با ضربان های رودخانه خود آشنا کرده اند و به ماهیگیران برای صید ماهی قزل آلا کمک کرده اند.

خرید بچه ماهی کپور

من ماهیگیری خود را رزرو کردم. چه تکلی لازم دارم؟

عالی! اکنون شما اولین چیزی را برای هدف گیری دارید که اولین سفر ماهیگیری ماهی قزل آلا را دارید! امیدوارم با ضرب و شتم ماهیگیری صحبت کرده باشید و آنها به شما در مورد مناسب ترین طول میله ، خط و مگس برای خرید راهنمایی کرده باشند. دانش محلی همیشه بهترین است ، اما در اینجا یک راهنمای سریع آورده شده است:

از ماهی قزل آلا ماهیگیری، شما احتمالا باید تعداد زیادی از آیتم کلید در حال حاضر: waders به ، ابزار، عینک آفتابی و لباس مناسب. تفاوت اصلی البته ابزار ماهیگیری ماهی قزل آلا است که ما از آن استفاده می کنیم و سبک ریخته گری ای که این وسیله مورد نیاز است.

میله و حلقه های ماهی قزل آلا

به استثنای برخی موارد ، ماهیگیری ماهی قزل آلا در انگلستان به طور کلی با یک میله مگس دو دست در امتداد ۱۲ فوت تا ۱۵ فوت انجام می شود. رودخانه های بزرگتر به میله های بلندتر و رودخانه های باریک تر به میله های کوچکتر نیاز دارند ، تحت تأثیر میزان نیاز شما به ریخته گری و اینکه چگونه باید خط پرواز خود را کنترل کنید . اگر مجبور باشید یک میله پرنده به عنوان “همه کاره” انتخاب کنید ، می توان آن را در طیف وسیعی از رودخانه ها استفاده کرد ، چیزی بین ۱۳ فوت و ۱۴ فوت و با رتبه بندی ۸/۹ یا ۹/۱۰ رای من را به دست می آورد.

ما در این رده میله های خارق العاده ای داریم و شروع کار نیز چندان پرهزینه نیست. به عنوان مثال Shakespeare Oracle – یک میله ماهی قزل آلا افسانه ای که دارای پیروان مذهبی است و کمی بیشتر از ۱۰۰ پوند در دسترس است. خاکستری ها همچنین دارای گزینه های مقرون به صرفه فوق العاده ای مانند GR60 هستند که از حدود ۲۷۰ پوند شروع می شود.

رول های مگس هم نیاز به صورتحساب زیادی ندارند ، به شرطی که چیزی قابل اعتماد و خوش ساخت با کشش نرم و قابل تنظیم داشته باشید که میله شما را متعادل کند. Vision Deep یک گزینه کم هزینه عالی است که از حدود ۱۰۰ پوند در اندازه های ماهی قزل آلا موجود است. همینطور Shakespeare Oracle Salmon Fly Reel (تقریبا ۹۰ پوند) و Redington Behemoth (تقریبا ۱۵۰ پوند) که میله های بلند را خیلی خوب متعادل می کند.

برای آشنایی بیشتر با سایر آبزیان و دیگر جانوران دریایی، خرید و آشنایی با نحوه پرورش و تخم گزاری آبزیان از جمله خرید ماهی کپور، آمور، قزل آلا و… . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد غذای آبزیان به دیگر مقاله های ما سر بزنید. همچنین می توانید با مراجعه به دیگر سایت ما برای خرید انواع دستگاه اسپلش، تور ماهی ماهیگیری، استخر فایبرگلس و… اقدام نمایید. همچنین برای مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید برای ارتباط کافیست با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

خطوط و رهبران

وقتی نوبت به پرواز می رسد ، می توان آنها را تقریباً به دو دسته تقسیم کرد که معمولاً در ماهیگیری مدرن استفاده می شود: خطوط شکم کامل یا ‘Spey’ و سر تیراندازی.

خطوط هد مدرن تیراندازی اغلب بر اساس مشخصات مخروطی خود ، “Scandi” یا “Skagit” نامیده می شوند. با این فرض که ماهیگیری خود را در اواخر پنجره بهار / تابستان در یک رودخانه با اندازه متوسط ​​رزرو کرده اید ، احتمال اینکه فقط به یک خط شناور احتیاج داشته باشید وجود دارد. چیزی با مخروطی “Spey” مکان ایده آل برای شروع است. یادگیری نحوه “Speycast” مهمترین مهارتی است که باید برای یادگیری داشته باشید و یک خط پرواز واقعی “Spey” به شما کمک می کند تا با این مسئله کنار بیایید. برای داشتن یک گزینه عالی در سطح ابتدایی ، خط Snowbee 1D Short Head Spey Fly Line را با صرف ۵۸.۹۹ پوند بررسی کنید.

آخرین موردی که به آن احتیاج دارید ، چند قرقره از مواد لیدر است و با انتخاب مناسب مگس های ماهی قزل آلا در جعبه ، آماده کار خواهید بود! تک فیلامن ماکسیما احتمالاً محبوب ترین ماده رهبر ماهی قزل آلا در انگلستان است و دو قرقره ۱۰۰ میلی متری ۱۲ پوندی و ۱۵ پوندی شما را کمی بیش از ۱۰ پوند عقب می اندازد. نسخه “آفتاب پرست” در رودخانه هایی که با رنگ “ذره ای” عبور می کنند محبوب است و “Ultragreen” در رودخانه های صاف مورد علاقه است. از مرواریدهایی که پرواز خود را توصیه می کنند بپرسید و قبل از سفر از فروشگاه آنلاین ما انتخاب کنید.

خرید بچه ماهی کپور

آموزش Speycast

این مهارت شروع برای هر ماهی قزل آلا فیشر، و تسلط بر “تک Spey” و “دو Spey، شما اجازه می دهد به ماهی به طور موثر از هر دو طرف رودخانه است. بسیاری از ghillies مربیان انتخاب بازیگران هستند اما گرفتن برخی از درسهای Speycasting قبل از برخورد با رودخانه برای اولین بار به شما کمک می کند لذت خود را به حداکثر برسانید. اگر در مرکز ماهیگیری بازی های Sportfish محلی هستید ، در یک سری از جلسات انتخاب ، به تیم مربیان ما تماس بگیرید و رزرو کنید.

نکات ویدئویی ماهیگیری برای ماهیان مبتدی

برای کمک به شما در ورود به دنیای ماهیگیری ماهی قزل آلا ، جونی مویر شروع به جمع آوری یک سری جامع از نکات ویدئویی کوتاه کرده است که با گذشت زمان ، منبع خوبی برای همه ماهیگیران ماهی قزل آلا خواهد بود. اکنون می توانید قسمت های اول را بررسی کنید!

قسمت اول: در اولین قسمت از سری نوارهای ویدیویی ماهیگیری برای ماهیان مبتدی ، جانی مویر نگاه می کند که چگونه باید خط پرواز خود را به درستی در نوک غرق شدن یا پلی اتیلن متصل کنید.

بخش دوم: در قسمت دوم از سری نوارهای ویدیویی ماهیگیری تازه ماهیان مبتدی ، جانی مویر نگاه می کند که چگونه می توانید یک حلقه در انتهای رهبر خود با استفاده از یک گره حلقه دو جراح ایجاد کنید که به شما امکان می دهد به راحتی یک رهبر را به خط پرواز خود متصل کنید یا نوک غرق شدن با اتصال حلقه به حلقه.

ماهیگیری ماهی قزل آلا در واقع می تواند بسیار ساده و به مراتب فنی تر از ماهیگیری قزل آلا یا خاکستری باشد. امیدوارم این وبلاگ به شما نشان دهد که چقدر آسان است که در سفر ماهیگیری ماهی قزل آلا شروع کنید. خطوط تنگ!

 

برای خرید بچه ماهی کپور کلیک کنید