مقدمه

وقتی در آیووا زندگی می کردم ، اغلب در یک مخزن بزرگ ماهی کپور ماهی می گرفتم. یک روز هنگام عبور از خط ساحلی ، پاهایم در یک تور بزرگ پیچیدند. وقتی آن را کشیدم تا خودم را آزاد کنم ، تعجب کردم که ده ها کپور را در رشته های بافته شده می لرزاند. با فرض اینکه این کار شکارچیان غیرمجاز باشد ، من DNR را صدا کردم. با کمال تعجب ، فهمیدم که این کاملا قانونی است. در حقیقت ، سرپرست بازی به من گفت که یک کار ماهیگیری تجاری سالانه صدها هزار پوند ماهی کپور را خالص می کند و آنها را برای فروش در بازارهای ماهی به شهرهای نیویورک و لس آنجلس می برد.

این کشف خاطره کودکی را دوباره زنده کرد. پدربزرگ و مادربزرگم من را به رستورانی به نام جو تس پل در نبراسکا می بردند که در آن یک سطل کپور سرخ شده را هنگام رانندگی سفارش می دادیم و در راه خانه خوک می کردیم. من یک خاطره متمایز از لیسیدن پوشش چسبنده ای را که توسط بافت ژلاتینی کپور پشت انگشتانم باقی مانده است ، در دست دارم.

خرید بچه ماهی کپور

کپور را در نظر بگیرید

من چندین سال را برای ماهی کپور ماهیگیری کرده بودم اما هرگز پخت آن را امتحان نکردم. بعد از پیدا کردن شبکه ، می خواستم بفهمم که آیا کپور واقعاً همان چیزی است که من به خاطر آوردم. بعد از کمی تحقیق ، من روی کپور بعدی ام درمان سلطنتی دادم. من آن را مقیاس بندی کردم ، فیله کردم و خط خون را برداشتم ، سپس فیله ها را با مقداری نمک ، فلفل و یک کره کره روی کوره پرتاب کردم. وقتی آنها پخته شدند ، من و همسرم با تردید درون ما فرو رفتیم. بعد از اولین لقمه ، هر دو توافق کردیم که خوشمزه است ، البته استخوانی. از آن زمان من چندین روش خوشمزه برای تهیه ماهی کپور پیدا کردم که از استخوان جلوگیری می کند.

این مقاله ای در مورد قابل تحمل کردن کپور نیست. کپور سلیقه اکتسابی نیست. مفهوم خوردن آنها یک ایده اکتسابی است. تعصب فرهنگی در مورد کپور ماهی عمیق است ، اما برای کسانی که بر تعصب غلبه می کنند ، (و قضاوت همسایگان ، دوستان و خانواده) کپور ماهی دیگری است که برای یک زنجیر مناسب است.

هر آشپز خوب می داند مهمترین قسمت خوشمزه شدن یک غذا شروع با مواد اولیه ساده و خوب است. انتخاب کنید که کدام ماهی را می خواهید بپزید ، و برای تهیه میز از آنها مراقبت کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایر آبزیان و دیگر جانوران دریایی، خرید و آشنایی با نحوه پرورش و تخم گزاری آبزیان از جمله خرید ماهی کپور، آمور، قزل آلا و… . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد غذای آبزیان به دیگر مقاله های ما سر بزنید. همچنین می توانید با مراجعه به دیگر سایت ما برای خرید انواع دستگاه اسپلش، تور ماهی ماهیگیری، استخر فایبرگلس و… اقدام نمایید. همچنین برای مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید برای ارتباط کافیست با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

کپور و رژیم غذایی

ماهی کپور به دلیل داشتن رژیم غذایی همه چیزخوار از نرم تنان ، حشرات و پوشش گیاهی ، نسبت به ماهی هایی با اندازه مشابه سم کمتری دارد. اصطلاح “تغذیه کننده پایین” بار معنایی دارد ، اما در حقیقت ماهی کپور از آب تمیز از اکثر ماهی های شیرین امن تر است.

زمانی که من در انتاریو زندگی می کردم ، دستورالعمل های مصرف ماهی  برای ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا سخت تر از کپورهای همان اندازه بود. همین امر در بدن آبهای ایالات متحده صادق است. من از نمونه های بزرگ هر گونه اجتناب می کنم – ماهی های بزرگ حاوی سم بیشتری هستند – و کپور را بیش از ۱۵ پوند نگه نمی دارد.

ماهی را از یک قسمت تمیز آب انتخاب کنید. کپور حاصل از آبراه های کدر یا آلوده ، خصوصیات محیط آنها – آلوده و بدبو – را به خود می گیرد ، درست همانطور که گرد و باس در همان آب قرار دارد.

مراقبت از دست از کپور

از ماهی خود به درستی مراقبت کنید. با ضربه سریع به سر ، کپور را بلافاصله از بین ببرید و آبشش ها را برش دهید تا گوشت خون شود. اگر نمی توانید بلافاصله ماهی را یخ بزنید ، آن را در یک چاه زنده یا در یک رشته نگه دارید ، اما به خاطر داشته باشید ، هرچه ماهی بیشتر تحت فشار قرار بگیرد ، گوشت بیشتر تخریب می شود.

در حالی که ماهی کپور به طور برجسته ای در تاریخ غذاهای عالی ظاهر می شود ، اما برعکس ، آنها به دستورهای پیچیده ای برای اشتها آور کردن نیاز ندارند. آماده سازی ساده که کیفیت ماهی را برجسته می کند بهترین است. در حالی که صدها دستور تهیه ماهی کپور وجود دارد ، من می خواهم به سه مورد که مخصوصاً برای کپور مناسب هستند بپردازم: سرخ کردن ، ترشی و شکار غیرقانونی.

سرخ کردن ، ترشی ، شکار غیرقانونی

اگر هرگز ماهی کپور نخورده اید ، با سرخ کردن شروع کنید. دلیلی وجود دارد که من آنها را از کودکی بسیار دوست داشتم. فیله های سفید ترد یک تعارف کامل برای سالاد گل کلم ، هندوانه و سایر محصولات اصلی ماهی ماهی است. وقتی آنها را از جو تس پل گرفتیم ، همیشه فکر می کردم که چرا قطعات به دم آکاردئون شباهت دارد و در آن راز نهفته است. به ثمر رساندن ماهی کپور در فواصل ¼ اینچ باعث می شود روغن داغ به گوشت نفوذ کرده و استخوان های Y را بپزد.

من نحوه تمیز کردن و نمره دادن ماهی کپور را از همکار نبراسکان ، استن کراوز یاد گرفتم . کراوز که یک “پسر اسلحه گوشتخوار” توصیف شده بود ، بزرگ شد و هرچه را شکار کرد ، به دام انداخت یا گرفت. با روش منحصر به فرد او ، می توانید چندین کپور سریع کار کنید و در نهایت ماهی کافی برای تغذیه جمعیت داشته باشید. به خاطر داشته باشید که استخوان های دنده هنوز وجود خواهد داشت ، اما کار در اطراف آنها آسان است.

ترشی کپور

ترشی مشکل ترسناک استخوان Y را برطرف می کند. برای ترشی کپور ، آنها را مانند ماهی های دیگر فیله کنید ، یک V کوچک در وسط هر فیله ببرید تا خط خون از بین برود (حاوی بیشتر روغن و خون موجود در فیله است) ، و گوشت را به مکعب های یک اینچی برش دهید. ماهی کپور مکعبی را به مدت ۴۸ ساعت درون فریزر بیندازید تا انگل های احتمالی موجود در گوشت از بین بروند (مانند هر ماهی دیگر قبل از ترشی). بعد از اینکه ماهی چند روز در فریزر بود ، دستور ترشی انتخابی خود را دنبال کنید.

فرآیند ترشی ، استخوان های Y را حل می کند و شما با تکه های پر از ماهی سفت و سفید که روی یک تکه نان چاودار تست شده با کره ، پیاز قرمز ، شوید تازه و یک آبجو سرد بسیار عالی هستند ، روبرو می شوید. به خاطر داشته باشید این روش فقط روی ماهی های کوچکتر کار می کند. باز هم ، با آنچه تصمیم می گیرید حفظ کنید انتخاب کنید.

شکار غیر قانونی، پختن در مایع

شکار غیرقانونی ، اصطلاح آشپزی برای پختن چیزی با پختن آن در مایع. روش خوبی برای مقابله با هر ماهی استخوانی است. این مایع می تواند از آبگوشت ، شیر ، آبجو ، شراب ، آب ساده باشد. درست مانند وقتی که یک کباب را به آرامی می پزید ، ماهی شکار غیرمجاز باعث می شود که گوشت از استخوان ها جدا شود.

ماهی کپور را در مخلوط شیر و شراب سفید می پزم تا به سختی  پخته شود. و سپس گوشت را از استخوان جدا می کنم. گوشت باید به آرامی فشرده شود. این کار به کمی کار نیاز دارد ، اما نتایج ارزش آن را دارد. ماهی که درست انجام شود ، نرم است و تقریباً روی زبان شما ذوب می شود. توجه داشته باشید ، شما می توانید با کشیدن کپور به نتایج مشابهی دست پیدا کنید. پس از اتمام ، انبوهی از گوشت های پوسته پوسته و خوشمزه آماده کیک های ماهی. کوئلن ، تاکو ماهی یا هر چیز دیگری که می توانید رویای خود داشته باشید ، خواهید داشت.

ماهی کاملاً آمریکایی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، کپور دارای سابقه آشپزی طولانی در سراسر جهان است. راهبان آنها را برای خوردن غذا در قرون وسطی کشت می کردند. ایزااک والتون ، یکی از نیاکان ماهیگیری ، بیش از ۳۵۰ سال پیش دستور “کپور” را در “Compleat Angler” خود گنجانده است. کپور در آمریکا از مد افتاد و ممکن است آماده احیا باشد. دانشگاه ایلینوی به تازگی پذیرایی هزاران پوند ماهی کپور را در سالن های غذاخوری دانشجویی خود آغاز کرده.  و ماهی مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است. چندی پیش ، خرچنگ دریایی حشره ای دریایی محسوب می شد که فقط برای زندانیان مناسب است. همانطور که ماهیگیران آمریکایی به این منبع محلی پروتئین دسترسی پیدا می کنند. شاید کپور نیز یک تغییر مشابه داشته باشد.

امیدوارم این مجموعه به شما کمک کند تا کپور را در پرتو جدید ببینید. به عنوان آمریکایی ها ، تا حدودی نسبت به افراد کم مصرف مشارکت داریم. آمریکایی تر از آنکه یک مهاجر به شهرت برسد چیست؟ کپور خانه خود را در آبهای آمریکا ساخته و آنها برای اقامت در اینجا حضور دارند. زمان آن فرا رسیده است که از آنها به عنوان شهروندان ملی پوش استقبال کنیم. بدبخت ، بدخیم ، شیطان پرست خود ، زباله های ساحل پرت را به من بده – و من آنها را خواهم خورد.

 

برای خرید بچه ماهی کپور کلیک کنید