اسپلش چیست ؟

خرید پمپ هواده اسپلش

پمپ هواده اسپلش و ماهیان گرمابی

انواع اسپلش پرورش ماهیان گرمابی در بازار موجود می باشد اما انتخاب و خرید هواده اسپلش گرمابی برای پرورش دهندگان کم تجربه کمی دشوار است.در بازار امکان فریب خوردن مشتریان توسط افراد سودجو وجود داشته و اسپلش نامرغوب را به آنها عرضه می کنند.به خاطر همین توصیه می شود ابتدا در رابطه با محصولات باکیفیت و عالی موجود در بازار جستجو انجام داد.دستگاه هواده اسپلش یکی از انواع اسپلش های پرورش ماهیان گرمابی بوده که دارای کارکرد فوق العاده ای است.قیمت پمپ هواده

خرید پمپ هواده اسپلش

و همچنین دیگر تجهیزات مربوط به این دستگاه هواده معمولا ارزان و مناسب هستند.خرید هواده اسپلش یکی از مهم ترین ابزار برای پرورش ماهیان گرمابی است . اسپلش در اکثر مزارع ماهی کشور استفاده شده.نام دیگر این دستگاه پمپ هواده عمودی است .که مخصوص پرورش ماهیان مختلف از جمله گرمابی است.

نحوه عملکرد

این دستگاه به صورت عمودی در آی قرار می گیرد و با فشار هوا و موتور آب را به هوا می پاشد و با مسلح کردن آب به هوا عملیات هوا رسانی به ماهیان را انجام می دهد . از مزایای این دستگاه بجز هوا رسانی گردش مداوم آب است که دستگاه اسپلش آب را از کف استخر با بالا شلیک می کند. و اب به صورت یکسان در استخر جریان می یابد.

انواع هواده

خرید پمپ هواده اسپلش

از انواع هوارسان اسپلش می توان به اسپلش با قدرت ۵/تا ۳ اسب بخار ،اسپلش با محافظ بچه ماهی ،سوپر هواده اسپلش با قدرت تخلیه گاز و مکش آب و پرتاب آن تا چند متر ،اسپلش تکفاز و.. اشاره نمود.

قیمت پمپ هواده

خرید پمپ هواده اسپلش

در بازار متغیر بوده و ما همواره سعی و تلاش خود را گذاشته ایم تا بهترین قیمت را برای شما محیا سازیم .برای خرید کافیست با ما تماس به گیرید یا به صفحه خرید هواده اسپلش مراجعه نمایید . از قیمت های ما متعجب نشوید زیرا ما با حذف دلال ها توانسته ایم قیمت را کاهش دهیم .